arama&kayıt transfer yönetim iletisim
 
SIKCA SORULAN SORULAR

  Alan Adları  
  Hizmetler  
  Fiyatlar - Ödemeler  
Son Yenilenme Tarihi : 19/2/2001 - 00:17
RegisterTurkiye hizmetleri için fiyatlandırma nasıldır?
Hizmetlerimiz içinde 1.Paket olarak adlandırılan ve alan adı tescili, DNS yönlendirmesi ve İNŞA HALİNDEDİR sayfasının otomatik olarak oluşturulduğu paketimizin senelik ücreti 14.95.-$'dır. Bunu takip eden 2.Paketimizde 1.Pakete ek olarak URL Yönlendirmesi ve E-mail yönlendirmesi bulunmaktadır. 2.Paketimizin senelik ücreti 24.99$'dır. 3.Paketimizde ise şu ana kadar saydığımız tüm paketlerdeki hizmetlere ek olarak Gelişmiş DNS Yönetimi ve Arama motorlarına kayıt hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetimizin senelik ücretide 34.99.-$'dır.

Sorulara Dön

Bir seneden daha uzun süre alınacak hizmetlerde fiyat farkı varmıdır?
RegisterTurkiye'nin verdiği hizmetlere bir yıl ile on yıl arası sürelerde üye olunabilir. Bu hizmetlerde fiyatlar, hizmetlerin senelik fiyatlarının sene sayısı ile çarpılması ile bulunacaktır. Örneğin 2 yıllık bir alan adı tescili hizmeti 1.Paketle alınmak istendiği zaman 2x14.99$ = 29.98$ olarak fiyatlandırılacaktır. Sene sayısı ile değişen bir fiyatlandırma olmayacaktır.

Sorulara Dön

RegisterTurkiye hizmetlerinin ödemesi nasıl yapılmaktadır?
RegisterTurkiye şu an verdiği hizmetlerin ödemesi için kredi kartı yolu ile tahsilat yöntemini kullanmaktadır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bilgilerinin alındığı sayfalar SSL (Secure Socket Layer) adını verdiğimiz şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. Bu yüzden yapacağınız alışverişlerde maksimum güvenlik sağlanmış olmaktadır. Ayrıca hizmetlerimize üye olunan sayfalar dışında hiç bir yerde kredi kartı ile ilgili bilgi istenmemektedir.

Sorulara Dön
Ödemeler için kredi kartından başka bir yöntem kullanabilirmiyim?
Eğer kredi kartı kullanmıyor iseniz veya kredi kartınızla ödeme yapmak istemiyor iseniz ödemenizi havale yöntemi ile de yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için sitemizin İletişim menüsünden bize, tescil ettirmek istediğiniz alan adını, hangi hizmetimizi almak istediğinizi, kaç yıl süre ile almak istediğinizi ve sitemizde normalde kayıt olurken sizden istediğimiz tüm irtibat ve kullanıcı bilgilerini göndermeniz gerekmektedir. Bu alan adının kontrolünden sonra size ödemeniz gereken tutarı ve ilgili banka bilgilerimizi gönderip işleminizi tamamlayabiliriz.

Sorulara Dön
 
designed and powered by pusulanet